2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tv-abonnemang
Beskrivning: Upphandlingen omfattar distribution av programkanaler för offentlig visning på Försvarsmaktens verksamhetsställen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92220000 Televisionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99446:Lot:1