See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uniformskläder Räddningstjänsten Väst 2024
Beskrivning: Ramavtal för löpande avrop av uniformskläder till Räddningstjänsten väst
Intern identifierare: IU24-68
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35811100 Branduniformer
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Uniformskläder till Räddningstjänsten Väst
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Uniformskläder Räddningstjänsten VÄST