See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bokbilar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av två (2) st fabriksnya bokbilar.
Intern identifierare: SE 2024/00070
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000