See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggning till Ängelholmshem
Beskrivning: Ängelholmshem avser att installera en solcellsanläggning på Ringgatan 2.
Intern identifierare: A165/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav