2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel i butik
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av livsmedel i fysisk butik samt i webbutik med leverans till Öckerö kommuns verksamheter. Upphandlingen avser främst konsumentförpackningar till enheter med mindre volymer. Ramavtalet omfattar livsmedelsköp i butik. Köp ska kunna göras av alla Öckerös verksamheter.
Intern identifierare: KS 2025/65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1645569-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering lägsta pris
Intern identifierare: 1773233-1