Upphandlingen omfattar tjänst som innebär att administrera, kuvertera och distribuera dokument framför allt hyresavier, fakturor, påminnelse och därtill hörande dokument. Distributionen ska ske både elektroniskt och genom traditonell post.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen