2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning, support och vidareutveckling av extern- och internwebb i sitevisionmiljö
Beskrivning: Nynäshamn avser att upphandla förvaltning, support och vidareutveckling av extern- och internwebb i Sitevision miljö och bjuder härmed in intresserade leverantörer till anbudsgivning.
Intern identifierare: KS/2025/0085/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokument.