58875-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Slamsugare – Upphandling av 1 st mindre slam- och spolbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av 1 st mindre slam- och spolbil
BeskrivningUpphandlingen avser 1 st mindre slam och spolbil enligt kravspecifikation till Rambos verksamhet i Tanum. Kravspecifikation framgår av förfrågningsunderlag
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144410 Slamsugare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119826:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar, 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten