See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Fasadtvätt
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande entreprenadarbeten kring fasad- och balkongtvätt på Familjebostäders fastigheter. Familjebostäder är organiserat i tre geografiskt indelade distrikt, och innefattar byggnader med olika typer av fasader och balkonger.
Intern identifierare: FAM-2026-00221
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000