See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster
Beskrivning: Region Värmland upphandlar flyttjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103351:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster