588940-2019 - ÄndringSverige-SÖDERTÄLJE: Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-1074 VA-produkter
Referensnummer: TI 2019-1074
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser VA-produkter till Telgekoncernen i Södertälje, Södertälje kommun, Salem kommun samt Flen kommun