Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg
Ytterligare klassificering (cpv): 45261210 Takläggningsarbete
Leveransplats
Postadress: Lärketorpsvägen
Ort: Trollhättan
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)