588999-2025 - Resultat
Sverige – Textilier och tillhörande varor – Textil- och träslöjdsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTextil- och träslöjdsmaterial
BeskrivningTextil- och träslöjdsmaterial till skola och liknande verksamheter, samt slipning av knivar, skär till ismaskiner, sågblad etc.
Intern identifierare24/63
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor
Ytterligare klassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000