2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultorganisation för Sprinkleranläggning Hallwylska palatset
Beskrivning: Upphandlingen avser en konsultorganisation för planering och genomförandet av en installation av dimsprinkleranläggning i Hallwylska palatset samt vara ett beställarstöd under hela ombyggnadsprocessen.
Intern identifierare: Dnr: 2.3.3-00844-2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000