2. Förfarande
Förfarande
Titel: Busstransporter lång och kort resor
Beskrivning: Busstransporter lång och kort resor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kortresor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121468:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål, 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Långresor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121468:Lot:2