589362-2024 - Resultat
Sverige – Diverse trycksaker – Profilprodukter och profilkläder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter och profilkläder
BeskrivningUpphandling avseende Profilprodukter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85870:Lot:1