2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult Projekteringsområde 2 Västerbro
Beskrivning: Uppdraget avser projekterande Konsult för detaljprojektering av framtagande av FFU. Objektet är beläget i västra delen av Lund.
Intern identifierare: TN 24/400
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Projektering konsult