2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Ärendehanteringssystem
Beskrivning: Ärendehanteringssystem för kontaktcenter och andra berörda verksamheter inom Myndigheten.
Intern identifierare: MTM2024/341
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del