589509-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovård 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård 2026
BeskrivningUpphandlig företagshälsovård
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116542:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativen1+1 år