2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny Vattenrening Heden 2
Beskrivning: Ny vattenrening Heden 2, Karlstads Energi AB Karlstad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65410000 Drift av kraftverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97590:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45232430 Vattenrening