2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mark och Anläggningsarbeten AB Eidar Trollhättas Bostadsbolag
Beskrivning: Avtalet gäller avrop av mark och anläggningsarbeten inom fastigheter tillhörande AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Intern identifierare: 26/45
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000