See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av räkenskapsrevision Akutsjukhusnämnden
Beskrivning: Upphandling avseende räkenskapsrevision för Akutsjukhusnämnden.
Intern identifierare: RK 2024-0061
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av revisionstjänster Region Stockholm
Beskrivning: Upphandling avseende räkenskapsrevision och konsultstöd vid tilläggsuppdrag för Akutsjukhusnämnden
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Akutsjukhusnämnden
Beskrivning: Upphandling av räkenskapsrevision samt ramavtal för konsultstöd för Akutsjukhusnämnden