589847-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning – Eldrivna rullstolar klass A
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEldrivna rullstolar klass A
BeskrivningEldrivna rullstolar för hela 7-klövern, klass A.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117640:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33193100 Invalidfordon och rullstolar, 33193120 Rullstolar, 33193121 Motordrivna rullstolar