Ramavtal för kvalificerade strategikonsulter inom digitaliseringsområdet
Referensnummer: 900-398/2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Avtalet avser kompetens inom digitalisering, strategisk ledning och förändringsledning.