Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tankbil
Referensnummer: KS 2021/387
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34114110 Räddningsfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar en Tankbil till räddningstjänsten i Bromölla Kommun. Upphandlande myndighet avser att teckna kontrakt med en (1) leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34114110 Räddningsfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen