See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster av olika fordonstyper inom hela Vafabmiljös region
Beskrivning: Transporter av Lastväxlare, Liftdumper, direktömmande fordon ex frontlastare/baktömmande, Flakbil och hyra av lastbärare ex container. Gällande främst transporter mellan VafabMiljö och externa kunder i hela VafabMiljö Komunnalförbunds område.
Intern identifierare: 2024/358-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmänn del - Transporttjänster
Intern identifierare: 1666836-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område Västerås, Hallstahammar och Surahammar
Intern identifierare: 1756665-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område Enköping
Intern identifierare: 1756670-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område Köping, Arboga och Kungsör
Intern identifierare: 1756671-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område Fagersta
Intern identifierare: 1756672-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Område Sala
Intern identifierare: 1756674-5