590086-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Drift av vattenförsörjningsanläggning – Drift och underhåll av VA-anläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av VA-anläggningar
BeskrivningUpphandlingen avser drift och underhåll av kommunala VA-anläggnignar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65130000 Drift av vattenförsörjningsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101628:Lot:1