Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Salongsstolar Helsingborgs Stadsteater
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39111200 Teaterfåtöljer
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar utformning, dimensionering, tillverkning, transport, installation och överlämnande av salongsstolar inkl nummerskyltning till Helsingborgs stadsteater.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39111200 Teaterfåtöljer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen