590185-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projection and Audio System for Cosmonova Dome Theater
Referensnummer: 2.4-565-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Naturhistoriska riksmuseet in Stockholm, Sweden, is procuring projection and audio system for the Dome Theater Cosmonova.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32321000 Storbildsprojektorer, 32321200 Audiovisuell utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen