590222-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Videokonferensutrustning – Digitala mötesrum 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala mötesrum 2025
BeskrivningUpphandlingen syftar till att teckna ramavtal med en leverantör som kan tillhandahålla Försäkringskassans behov av Digitala mötesrum samt till Försäkringskassans anslutande myndigheter.
Intern identifierareFK 2024/008914
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32232000 Videokonferensutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFörsäkringskassans avser att upphandla Digitala mötesrum samt support och service.
Intern identifierareDigitala mötesrum 2025