See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework Agreement - Sustainable transport
Beskrivning: Framework Agreement - Sustainable transport
Intern identifierare: 25/000762
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Framework Agreement - Sustainable transport