590280-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – NrFit
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNrFit
BeskrivningFörbrukningsartiklar inom regional anestesi, nu med Neuroaxiala kopplingar, NrFit.
Föregående meddelande629821-2023
Intern identifierareRJL 2023/475
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141220 Kanyler, 33141310 Injektionssprutor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGENERELL DEL (1)