See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel 2023
Beskrivning: Den stora livsmedelsupphandlingen, huvudgrossist.
Föregående meddelande: 642233-2023
Intern identifierare: Tn 2023:186
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000