590420-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kommunal hälso- och sjukvård – Pilfinksgårdens vård- och omsorgsboende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPilfinksgårdens vård- och omsorgsboende
BeskrivningDriftsentrepenad av vård- och omsorgsboendet Pilfinksgården
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85323000 Kommunal hälso- och sjukvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126009:Lot:1