590490-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – SMS-tjänster – SMS-tjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSMS-tjänst
BeskrivningUpphandling av SMS-tjänst. För mer information se upphandlingsdokument.
Intern identifierareA484.286/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64212100 SMS-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster, 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSMS-tjänst