2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontraktsuppföljning Utbyte av reläskydd paket A
Beskrivning: Kontraktsuppföljning för projekt utbyte av reläskydd etapp 3 för 6 anläggningar i mellersta och östra Sverige. Uppdraget rör en person/konsult.
Intern identifierare: KOM-420843
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kontraktsuppföljning Utbyte av reläskydd paket A