59060-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandskyddstjänster – Sotning och brandskyddskontroll Robertsfors kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSotning och brandskyddskontroll Robertsfors kommun
BeskrivningUpphandlingen avser sotning och brandskyddskontroll på fastigheter inom Robertsfors kommun
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenSotning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120328:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90915000 Ugns- och skorstenssotning