Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling - Förmedling av friskvårdstjänster
Referensnummer: KSN-2020-00418
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser förmedling av friskvårdstjänster.
Upphandling omfattar helhetstjänst där leverantören ska leverera och underhålla en webbaserad tjänst, supportera och hantera friskvårdsbidrag via portalen. Portalen ska ge varje medarbetare en överblick över friskvårdsutbudet och ska kunna via beställningsfunktion i portalen kunna köpa friskvård i portalen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster, 72250000 System- och stödtjänster, 75122000 Hälsovårdsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen