590830-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Kungsbacka: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kostnadsanalys, behovsbedömning och resursfördelning
Referensnummer: 2023-00029
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att tillgodose kommunens behov av följande
Kostnads- och insatsanalys omfattande verksamheterna inom Vård- & omsorg och Individ & familjeomsorg, som utgår från metoden KPB, Kostnad Per Brukare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48814000 Medicinska informationssystem, 48814200 Patientadministrativt system, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79412000 Finansiella konsulttjänster, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen