590858-2024 - Resultat
Sverige – Presenter och priser – Gåvokort till medarbetare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGåvokort till medarbetare
BeskrivningVästerås stad inbjuder till att lämna anbud i denna upphandling som omfattar ramavtal för gåvokort till medarbetare inom kommunen. Med gåvokort avses värdebevis med ett på förhand fastställt värde som används för att välja gåvor från ett utvalt sortiment i en digital portal under en begränsad tid. Med gåvokort avses inte presentkort.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92204:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30163000 Betalkort