590861-2021 - ÄndringSverige-Söderköping: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås
Referensnummer: soc 2021-0165
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås.