590862-2021 - ÄndringSverige-Ludvika: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutrustning, utensilier och husgeråd 2021 - 2
Referensnummer: GNU 2021/140
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar köksutrustning/utensilier till kommunerna Borlänge, Falun, Avesta, Gagnef, Hedemora, Ludvika och Säter samt bolaget Västerbergslagens Utbildningsförbund.