2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil med kran och lastväxlare - Avesta Vatten och Avfall AB
Beskrivning: Möjlighet att lämna anbud i upphandling av lastbil med kran och lastväxlare till det kommunala bolaget Avesta Vatten och Avfall AB! Det kommunala bolaget Avesta Vatten och Avfall AB som ägs av Avesta kommun upphandlar en lastbil med kran och lastväxlare för leverans i augusti 2026. Se övriga dokument för mer information. Välkommen med ert anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116822:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar