591017-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Kött
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färskt kött och viltkött
Referensnummer: STK-2022-880
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15110000 Kött
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av färskt fläskkött och nötkött, samt viltkött, viltfågel och gäss