591040-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Chefshandledning och grupputveckling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelChefshandledning och grupputveckling
BeskrivningUpphandlingen omfattar Chefshandledning/chefscoachning, Ledningsgruppsutveckling samt Team/grupputveckling.
Intern identifierare2024-00052IN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000