591100-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för säkerhet – Ramavtal bakgrundskontroller och säkerhetsprövningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal bakgrundskontroller och säkerhetsprövningar
BeskrivningLocum AB har för avsikt att upphandla och teckna avtal med en (1) leverantör som ska genomföra bakgrundskontroller och säkerhetsprövningar vid bland annat rekrytering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130096:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering