2. Förfarande
Förfarande
Titel: Metodstöd Processorienterat arbetssätt
Beskrivning: Upphandlingen omfattar: • Ett sammanhållande metodstöd och projektledare under ett genomförande om uppskattningsvis 4 år. • Utbildning i processorientering och processorienterat arbetssätt för olika grupper av medarbetare och chefer, inklusive för- och efterarbete. • Stöd i eventuell upphandling och implementering av systemstöd.
Intern identifierare: 2 STO-2025/762
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000