2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gräsfrö, växtnäring och jordprodukter till fotbollsplaner, grönområden och växthus
Beskrivning: Gräsfrö, växtnäring och jordprodukter till fotbollsplaner, grönområden och växthus
Intern identifierare: TN 2025/933
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24440000 Diverse gödselmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter, 03111000 Frön, 03143000 Produkter från blandat jordbruk, 14212400 Jord, 14212410 Matjord, 24400000 Konstgödsel och kväveföreningar, 24410000 Kvävehaltiga gödningsmedel, 77314100 Anläggning av gräsmattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Gräsfrö, växtnäring och jordprodukter till fotbollsplaner, grönområden och växthus