59140-2024 - Resultat
Sverige – Hörapparater – Hörapparater och tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHörapparater och tillbehör
BeskrivningAvtal för hörapparater och tillbehör.
Föregående meddelande011166-2023
Intern identifierare2023-O000555
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33185000 Hörapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa föreskrifter