2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn Systemstöd gällande beräkningar av LAS
Beskrivning: Förhandsinsyn gällande Systemstöd gällande beräkning av LAS. Observera att denna förhandsinsyn kan komma att avbrytas om beslut i avbrytande av befintlig upphandling överprövas.
Intern identifierare: 15821
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Förhandsinsyn Systemstöd gällande beräkningar av LAS
Intern identifierare: Förhandsinsyn Systemstöd gällande beräkningar av LAS